Pończochy – element kobiecości

Odrobina erotyki

Pończochy do dziś uważane są za jeden z najbardziej erotycznych elementów damskiej bielizny. Kiedyś nieodłącznym ich elementem był specjalny pas, do którego zapięciami mocowało się pończochy, aby nie zsuwały się one z nóg. Dziś, w dobie pończoch samonośnych, specjalne pasy nie są już potrzebne, co nie znaczy, że zniknęły one z rynku całkowicie. Pończochy erotyczne, to właśnie głównie te idące w komplecie z pasem do pończoch, który wciąż uważany jest za podniecający dodatek.

W sklepie internetowym GABRIELLA, w zakładce Erotica, znajdą Państwo ciekawe połączenie rajstop i pończoch. Rajstopy z serii STRIP PANTY produkowane są w taki sposób, by do złudzenia przypominały komplet pończoch i pasa je przytrzymującego.

Jako element erotycznej bielizny uważane są również kabaretki rajstopy lub pończochy. To niezwykle charakterystyczna bielizna o strukturze siatki z mniejszymi, bądź większymi oczkami. Kiedyś używane głównie przez panie występujące na scenie (stąd ich nazwa kabaretki), dziś dostępne są w przeróżnych formach.

W sklepie GABRIELLA kupią Państwo skarpetki, podkolanówki, pończochy i rajstopy kabaretki, a nawet rajstopki dziecięce w kilku uroczych kolorach. Natomiast niezwykłym dodatkiem, który doda seksapilu każdej kobiecie, będą rajstopy kabaretki ze szwem z tyłu.

Wszystkie dodatki z serii Kabarette dostępne w sklepie internetowym GABRIELLA wykonane są wysokiej jakości przędzy, są miękkie, delikatne, a siatkowy wzór nie odciska się na skórze. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Related Posts

Dla zdrowia i wygody

Dodatki funkcyjne Rajstopy wciąż są najczęściej wybieranym dodatkiem w damskim stroju, od lat cieszą się większą popularnością niż pończochy. Noszone są przez kobiety w każdym wieku, od kilkuletnich dziewczynek, po

Rajstopy we wszystkich rozmiarach

Modele plus size Dzięki najnowszym osiągnięciom w dziedzinie włókiennictwa mamy możliwość korzystania z trwałej i elastycznej odzieży. Coraz więcej dodatków i wyrobów odzieżowych powstaje z myślą o paniach w rozmiarach

Eleganckie podkolanówki

Obecnie podkolanówki damskie są bardzo popularnym dodatkiem odzieżowym. Najlepsze domy mody z całego świata prezentują swoje kreacje w postaci krótkich spodenek, sukienek i spódnic łączonych z obcasami i skarpetkami oraz